בחירות 2018

היינו כבר בסרט הזה, בחיי! פתאום משום מקום ביום אחד בדצמבר 2014 הסבירו לנו יפה יפה שבין לפיד וליבני יש איזה קשר קושרים איום להחליף את ראש הממשלה, ולכן צריך לפרק את הממשלה שבקושי מלאו לה שנה וחצי ולרוץ לבחירות חדשות כי איך זה יכול להיות שעשו דבר כזה נורא. לנשמות הסקפטיות שחשדו במשהו שקשור ב'ישראל היום' הסבירו שבחייכם על זה מפילים ממשלה. ואחד, שלמה פילבר, אפילו כתב תצהיר שאין שום קשר בין העיתון הזה ובין הליכוד והעומד בראשו.

טוב, היום אנחנו יודעים שהכל היה שקר מחורבן, ואנחנו יודעים את זה בגלל שהקטע של 'הפלתי ממשלה בגלל חוק ישראל היום' זו ההגנה של ביבי במשפט השוחד בו ישמש האדון פילבר כעד מדינה. אז שיקרו לנו אז, ולא בצורה מי יודע מה מתוחכמת אם תשאלו אותי, ומשקרים לנו היום.

חוקי גיוס לא גייסו ולא יגייסו אף חרדי אף פעם. החרדים יודעים את זה, ליברמן יודע את זה, לפיד יודע את זה. המשבר המלאכותי הזה יכול להיפתר בערך בשנייה וחצי. זה לא העניין החשוב על סדר היום. אם ליברמן היה באמת חושב על בטחון ישראל הוא היה מבין שמערכת בחירות בתקופה הזו, גורמת נזק חמור יותר לביטחון שלנו מפטור גורף לכל החרדים לעולמי עולמים. אבל לאף אחד לא איכפת שם מהביטחון שלנו. אלה החבר'ה שחתומים על המסמך הזה שמאפשר למכור צוללות למצרים רק בשביל שבן הדוד יגזור קופון. אלה החבר'ה שהורסים את היחסים שלנו עם ירדן ועם העולם המוסלמי עם המגנומטרים והתמונה עם המאבטח רק כי יאיר צעק ושרה צעקה חזק יותר. ביטחון? הצחקתם אותי.

אז כולנו יודעים למה בחירות. כדי שנוטל השוחד המושחת העומד בראש הממשלה יוכל להגיד – הם יודעים בדיוק מה עשיתי ובכל אופן בחרו בי. סיבה טובה? לא ממש. לכן לא יגידו את זה. ידברו על גיוס ותקציב והזה וההוא. ויקרו המון דברים בדרך לבחירות – האומן השמאלני יעשה מיצג אנטי מזרחי. תהיה התבטאות של פרופסור באקדמיה שתהיה נורא פוגעת ומעליבה. תהיה התחממות בטחונית ואולי מבצעון (אבל לא מלחמה כמו שאמנון אברמוביץ' מבטיח לנו בערוץ 2 כי זה יפריע לדיל של טראמפ עם קים ג'ונג הון. או שחלילה זה חלק מהדיל? לך תדע את נפשו הסלאבית של ולאדימיר פוטין) ויקרו כל הדברים האלו שמשחקים על ה'בייס של הליכוד'. כל האנשים האלה שכמה שסופרים אותם הם לא יותר מ-1/4 מקולות הבוחרים.

ותהיה הסתה פרועה נגד כל מה שטוב ויפה בעולם, והרס של מוסדות החוק והשלטון, וישסו אותנו זה בזה כמו בכל מערכת בחירות אחת לשנתיים שלוש בזמן שלטונו של הקיסר.

אז יהיה רע מאוד זוועה ממש. מה אפשר לעשות? לא הרבה. רק לא לחיות בתוך המטריקס. להבין שמשחקים בנו. למה זה טוב? לשום דבר. אולי לקטע הקנטיאני של האוטונומיה. ולהגיד לעצמי שאני באמת מבין מה קורה, ושאני יכול להיות מחוקק בממלכת התכליות מה שביבי לא יהיה לעולם. בקיצור, הלכה חמורך טרפון. נתראה בכנסת ה-21. יחי הקיסר! והקיסרית! והזנאי הקטן! שכחתי מישהו?

מחשבה אחת על “בחירות 2018

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s