ברכה והצלחה! תשועה ונחמה!

בשנים האחרונות הייתה תפילתי לבורא עולם מאוד פשוטה. אלי שבשמיים, אלוהי אברהם יצחק ויעקוב, מגן אברהם ופוקד שרה, תן לי ולו יום אחד לחיות חופשי משלטונו של בנימין נתניהו. איכשהו הבנתי שזה לא עובד. סבבה. כיוונתי למטרה קצת יותר קלה – טראמפ. גם יש לו תאריך תפוגה (כי הוא שולט במדינה דמוקרטית עם חוקה שאומרת כמה זמן יכול נשיא לכהן, ומתי יש בחירות וכל זה, מה שלא נכון לגבי ביבי) וגם זה תאריך נורא קרוב, למעשה היום.

אז אני חי מאז הקורונה פחות או יותר עם אופק אירועים של שבועיים, ולא מתכנן ליותר מזה. אבל הנה זה בא והיום זה היום. אז אפילו שאני הסתובבתי עם מישהי שעכשיו בבידוד שנחשפה לחולה מאומתת ובטח נדבקתי אפילו שאני מעגל שלישי, מה שקורה לי אחת ליום יומיים, נראה לי שאשרוד לחיות יום אחד ולראות את נפילתו של הבבון הכתום, ולדעת שזה נגמר. מאחל לעצמי גם לראות אותו מפונה בכוח על ידי המארינס או הנשיונל גארדס מהבית הלבן, אבל זה כבר דורש לחיות עד ינואר מה שגם התפילות הכנות ביותר לא יכולות להבטיח לי.

אז כדי שלא יקרה מה שקרה לפני ארבע שנים, אני מבקש מכל הקהל הקדוש – רפורמים ואורתודוכסים, יהודים וגויים, לומר ג' פעמים בכוונה גדולה את התפילה הבאה –

הנותן תשועה למלכים וממשלה לנסיכים, מלכותו מלכות כל עולמים, הפוצה את דוד עבדו מחרב רעה, הנותן בים דרך ובמים עזים נתיבה, הוא יברך וישמור וינצור ויעזור וירומם ויגדל וינשא למעלת נשיא את אדונינו הסנאטור יוסף בן קתרין יוג'יניה ביידען ואת הגברת הסנאטורית הנכבדה סגניתו קאמלה בת שיאמלה האריס ירום הודם.

מלך מלכי המלכים ייתן תבונה ובינה למצביעים בפענסילוואניה ובפלארידה, ובארצות הברית כולה (חוץ מהמידווסט שזה כבר סיפור אבוד) שיכבדום וירוממום ויצביעו עבורם, ובשכר זה יצילם השם יתברך מן הפשיזם והטראמפיזם והניאו-נאציזם וכל הצרות הרעות שבעולם.

מלך מלכי המלכים ברחמייו יחיים וישמרם מכל צרה ויגון ונזק ומחלה, יצילם וידביר עמים תחת רגליהם ויפיל שונאיהם לפניהם, ובכל אשר יפנו יצליחו. מלך מלכי המלכים ברחמיו ייתן בליבם ובלב כל יועציהם ושריהם רחמנות לעשות טובה עמנו ועם כל ישראל, להביא שלום אמת עם הפלסטינים, ולשחררנו מן הכיבוש הארור, ובימיהם תיוושע ישראל ותשכון לבטח בגבולות 67 ובא לציון גואל, וכן יהי רצון ונאמר אמן.

נאום גל בן חנה רבקה, האדמו"ר הזקן מסטרעטין, ריש מתיבתא של המתיבתא הרפארמית באשחר שעל נהר החילזון. טיש כל מוצאי שבת במסעדת 'אברהים' בסח'נין, כשאין סגר. ברכות וקמעות בזום בהזמנה מראש.

2 מחשבות על “ברכה והצלחה! תשועה ונחמה!

  1. חחחחחחחחחחח
    בפורום אקטואליה התפוז כבר ליהודים בוגדים, דרשו לשלול מהם את זכויות חוק השבות, קיללו את ה-ביבי שלא תמך מפורשות – שמחה והמולה רבה.
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s