אתמול בלילה נישקתי

סך הכל המצב מביא לדברים די הזויים, שאחרי שכל הבלגן יעבור והעשן יתפזר לא נאמין שעינינו היו עדות להם, כמו הדבר הזה

אז אפשר לקחת מכאן לכל מיני מקומות. לקרב המזרחיים נגד גרבוז, ולפוסט סקולריזם של הברמס וכאלה, ואם הבוחרים של איתן כבל באמת רוצים באחדות העם סביב מזוזה עם מירי רגב, או שיש להם רעיונות אחרים איך ועם מי להפגין אחדות, ואם הקטע הזה לא מדיר יותר אנשים (לא יהודים, לא דתיים, סתם כאלה עם פוביה מחיידקים) ממה שהוא מאחד,  או איפה אורן חזן בעניין הזה (132 יום לתחקיר עם הזונות בבולגריה, והבחור עדיין סגן יור הכנסת) אבל יש לי תובנה נהדרת ומצילת חיים –

אם כל אחד יסתובב עם מזוזה ניידת, ואחת לכמה שניות ינשק אותה אז לא יהיה בעיות מי לנו ומי לצרינו, ואם הבחור שדקרו בגלל שהוא נראה ערבי בקריית אתא או האריתראי קורבן הלינץ' היו מנפנפים במזוזה ניידת כזו אז אולי מצבם היה יותר טוב.

אז כתבתי שיר. בעצם מיקי שביב כתב ומיקה קרני שרה. אני רק קלקלתי. בכל אופן –

מדוד מדוד

אני בודק אפשרויות

זה די נשמר בי

עוד משיעורי תלמוד

קצת התרגשתי

מפשטות ההיענות

זה מין מצב כזה

גובל ברוח שטות

גרבוז – אתה יודע שאני עוד בשבילך

אבל –

אתמול בלילה נישקתי מזוזה

נישקתי מזוזה.

3 מחשבות על “אתמול בלילה נישקתי

  1. מתה על השטויות האלה שאתה מתווך לי, גל. לא יודעת איך אתה מגיע אליהן, אבל הפעם לדעתי גם קלעת בול עם הריפרור לגרבוזיות. אלא שלדעתי איתן כבל עושה בדיוק את ההיפך ממה שאתה חושב: הוא לא חושב על הבוחרים של העבודה, אלא על הפוטנציאל האדיר הגלום בסמל המזוזה ומנשקיה שהוא היה מת לגייס לצידו. כי בבחירות האחרונות העבודה מיצתה את הפוטנציאל השמאלי במלואו, ואם חפצת חיים היא צריך לעשות דברים מסוג זה. ואשר למירי רגב, כל רגע שהיא משקיעה בנישוק מזוזות הוא רגע פחות של סגירת תיאטראות שלא עולים בקנה אחד עם מה שנדמה לה שהוא ציוני ולאומי. אז אני בהחלט בעד.

    אהבתי

  2. השטות הזו ספציפית תווכה לי דרך YNET ופוסט תגובה מעניין של תומר פרסיקו. יכול להיות שאיתן כבל רוצה להגיע לציבורים מעבר לציבור השמאל המסורתי (שהוא לא מיצה אותו במלואו. לא הצבעתי עבודה הפעם, ובעבר הצבעתי עבודה), אבל הוא מאבד את החדות של המסר של העבודה עצמה. יש הבדל אדיר בין לכבד 'מנשקי מזוזות' (ויש לי כבוד רב לכל מנהג דתי שהוא, כולל נישוק מזוזות), לבין לקרוא לנישוק מזוזה בשם האחדות. כאשר השלב הבא, המתבקש מהאיחוד המופלא עם מירי רגב הוא כמובן להסתכל בעין עקומה על מי שאינו עשוה זאת, לקרוא לו 'סרטן' ולשלול ממנו תקציבים. ואל תדאגי לרגב גם ברגעי המנוחה הקצרים שבין סגירת תיאטרון והתבטאות גזענית יש בפועלה נזק נטו. כולל הסרטון התמוה הזה.

    Liked by 1 person

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s